Strona główna » Oferta » Garderoby

Garderoby

Rikomeble przedstawia Państwu garderoby na zamówienie wykonywane w profesjonalny sposób.

Przyjemne poranne ubieranie

Garderoby lub szafy wnękowe to pomoc w porządkowaniu ubrań oraz ciekawy element wystroju wnętrza. Standardem jest, aby garderoba wyposażona była w drzwi przesuwne, najlepiej z zamontowaną lustrzaną taflą. Rikomeble tworzy garderoby użyteczne tzn. z elegancko dopasowanymi półkami, elastycznym sposobem zarządzania, wysuwanymi modnymi akcesoriami. Garderoby na zamówienie działają bezszelestnie.

Odpowiedzialność pracy

Za nasz produkt jesteśmy odpowiedzialni. Dajemy gwarancję, stosujemy zasadę perfekcyjnego montażu z zachowaniem wszystkich idei projektowych. Nasze meble na zamówienie zachwycają prostotą, a jednocześnie dynamizmem. Nad opieką realizacji czuwa sztab specjalistów. Posługujemy się gamą wielu materiałów (fornir, dąb, buk, elementy stalowe lub chromowane) i kolorów (ok. 500). Stosujemy lakierowanie na wysoki połysk lub mat. Garderoby mogą przybierać różne kształty. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Przy zamówieniu polecimy wiele ciekawych rozwiązań. Garderoby na zamówienie najlepiej sprawdzają się w sypialni.

Zapraszamy państwa do kontaktu z naszym konsultantem. Jesteśmy na rynku mebli liderem, więc o jakość mogą być Państwo spokojni. Wystarczy zajrzeć do galerii naszych przykładowych realizacji.

Kontakt z nami
Adres siedziby
ul. Warszawska 57
05-092 Łomianki
22 290 88 55
+48 786 90 88 56
+48 503 163 165